Lechia Gdańsk motyw

Piłkarze Lechii Gdańsk nie dokończyli wczorajszego spotkania towarzyskiego z Viitorulem Konstanca. Gdańszczanie prowadzili 2-1, a całe widowisko przerwał padający deszcz.

Podopieczni trenera Piotra Stokowca objęli prowadzenie już w ósmej minucie spotkania za sprawą trafienia Mateusza Żukowskiego. Po upływie kilku chwil rywale wyrównali, a Zlatan Alomerović skapitulował po strzale Ianisa Hagiego. Ostatnie słowo należało jednak do biało-zielonych. Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się Patryk Lipski. Mecz towarzyski został przerwany w 49. minucie, ponieważ ulewny deszcz uniemożliwił kontynuowanie gry.

Lechia: Zlatan Alomerović – Karol Fila, Daniel Mikołajewski, Steven Vitoria, Adrian Petk – Daniel Łukasik, Mateusz Sopoćko, Patryk Lipski – Konrad Michalak, Jakub Arak, Mateusz Żukowski.