Lechia Real Club Manager

Lechia Real Club Manager to aplikacja mobilna stworzona dla kibiców Lechii Gdańsk – klubu występującego w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. 

Pobierz już teraz aplikację mobilną na platformach Google Play i AppStore i bądź bliżej swojego ukochanego klubu.

Menadżerowie mają możliwość wsparcia sztabu szkoleniowego decyzjami o ustawieniu drużyny, a także wyborze wyjściowej jedenastki.

To jedna z wielu opcji dostępnych dla osób, które pobiorą grę na swoje smartfony. Sprawdź więcej szczegółów poniżej!

lechia real club manager

Kupuj plakaty klubowe

Zadbaj o wystrój swojego wirtualnego biura. Każdy fan powinien zainwestować między innymi w klubowe plakaty, które powiesi na ścianie. Buduj  wspólnie z innymi menadżerami brand swojego ukochanego klubu!

Twój ulubiony zawodnik w biurze

Masz swoich ulubionych zawodników w zespole Lechii Gdańsk? Teraz ich banner może znaleźć się w Twoim wirtualnym biurze. Pobierz aplikację Lechia Real Club Manager i zadbaj o aranżację swojego miejsca pracy i wsparcia sztabu szkoleniowego.

Profil menadżera

Bardzo ważne miejsce w Twoim wirtualnym biurze. Miejsce, w którym zmienisz swoje dane profilowe, ustawisz swój avatar, a także mały kantor, gdzie wymienisz swoje denary, denary premium i tokeny, jak również zakupisz dodatkowe waluty wirtualne.

Sprawdź swoich zawodników

Jak każdy prawdziwy menadżer masz możliwość podejrzenia swoich zawodników. Sprawdzisz ich dane biograficzne, a także poznasz pozycje, na jakich może występować. 

To jednak nie koniec! Jako menadżer możesz wesprzeć swojego piłkarza, a tym samym jego wartość będzie stale rosła!

Wyniki, terminarz i tabela

To kolejne bardzo ważne miejsce w Twoim wirtualnym biurze. Sprawdzaj na bieżąco wyniki swojego zespołu, a także terminarze planowanych meczów w lidze i Pucharze Polski. To jednak nie koniec, ponieważ masz stały dostęp do tabeli Lotto Ekstraklasy.

Mało? Oceniaj zawodników po rozegranych spotkaniach. Każdy menadżer po zakończeniu meczu będzie mógł oddać pięć plusów na wybranych przez siebie piłkarzy.

Inwestuj we własne biuro

Koniecznie odwiedź sklep w swoim wirtualnym biurze. To miejsce, w którym zakupisz nowe produkty do swojego miejsca pracy – biurka, krzesła, telefony, czy nawet puchary, które Lechia Gdańsk wygrała do tej pory.

Jeżeli brakuje Tobie denarów do zakupu nowego produkty, możesz je zdobyć w mini grach, bądź po prostu kupić w profilu menadżera.

Pobierz aplikację Real Club Manager